Подія
22.07.2019

Новий рекорд Volkswagen ID.R в Гудвуді

Volkswagen ID.R знову увійшов в історію автоспорту, встановивши рекорд на Фестивалі швидкості в Гудвуді (Goodwood).
Новий рекорд Volkswagen ID.R в Гудвуді

Ромен Дюма (Romain Dumas) подолав дистанцію довжиною 1,86 км всього за 39,90 секунди. При цьому гоночний електромобіль з двигуном потужністю 680 к.с. на 1,7 секунди поліпшив рекорд 20-річної давності, досягнутий в 1999 році Ніком Хайдфельдом (Nick Heidfeld) за кермом McLaren-Mercedes MP4/13 з двигуном внутрішнього згоряння потужністю 780 к.с. ID.R також став кращим і за результатами заїзду Sunday Shootout.

Новий ID.R став легше версії, що встановила інші рекорди на Пайкс-Пік і Нюрбургринзі. «Ми використовували акумуляторну батарею меншого розміру і оптимізували вихідну потужність, тому оновлений ID.R важить менше 1.000 кг разом з пілотом», - зазначив технічний директор Volkswagen Motorsport Франсуа-Ксав'є Демезон (François-Xavier Demaison). Через особливості траси в Гудвуді електромобіль брав участь в заїзді без системи DRS (Drag Reduction System - система зниження притискної сили), розробленої для високошвидкісних ділянок Нюрбургринга.

За вихідні Фестиваль швидкості в Гудвуді відвідали близько 180.000 чоловік. Volkswagen представив гостям заходу концептуальні моделі ID. BUZZ і ID. VIZZION, а також ID.3, який в 2020 році першим з нової лінійки ID вийде на ринок.