Форвард Автоцентр Історія нашого розвитку

2019

16 років з Вами

Вже 16 років ми офіційно представляємо Volkswagen на Закарпатті.

В шоу-румі дилерського підприємства «Форвард Автоцентр», що знаходиться у м. Мукачево на вулиці Автобілістів, 3, представлений актуальний модельний ряд марки.

Наше СТО виконує увесь спектр робіт із гарантійного ремонту та післягарантійного обслуговування автомобілів Volkswagen.

2015

Ребрендинг автоцентру

Влітку 2015 року відбулося масштабне оновлення зовнішнього вигляду та інтер'єру будівлі "Форвард Автоцентр" згідно нових стандартів та вимог Volkswagen.

2009

Кузовний цех

Цех кузовного ремонту здійснює всі види кузовних робіт, включаючи перевірку геометрії кузова, витяжку на стапелі, рихтування, зварювання, і, підготовку і всі види малярних робіт, включаючи фарбування з комп'ютерним підбором емалі, а також різні види полірувальних робіт. Використовуються матеріали провідних світових виробників - Standox, 3M і т.д.

2008

VW Road Show

VW Road Show - яскраве караван-шоу модельного ряду Volkswagen, що проходило у декількох містах Закарпаття.

2007

Відкриття нового автоцентру

Автосалон з продажу автомобілів Volkswagen, що належить компанії «Форвард Автоцентр», був першим автоцентром, який відкрили на території новозбудованого комплексу «Автоград».

Відбулася ця знаменна подія у січні 2007 року. Автосалон «Форвард Автоцентр» став дев’ятим автоцентром Volkswagen в Україні, що виконаний у концептуальному стилі, тобто відповідає всім корпоративним стандартам та вимогам Volkswagen Group.

2006

VW Touareg Karpaty trophy

9 червня 2006 р. вершина г. Говерла була підкорена експедицією в рамках трофі-рейду «VW Touareg Karpaty trophy».

Ініціаторами першого в Україні високогірного автомобільного сходження стали імпортер Volkswagen в Україні, а також офіційні дилери в Західному регіоні компанії ТОВ «Форвард автоцентр» (м.Мукачево) та ТОВ «Компанія Алекс» (м.Львів).

2003

Перший та єдиний дилер VW на Закарпатті

Наша компанія офіційно представляє бренд Volkswagen з 2003 року.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.