Форвард Автоцентр Новини

Свіжі та актуальні новини від Форвард Автоцентр.

  1. Новини
  2. Перший представник сімейства електромобілів - ID.3
21.05.2019
Іновації та технології

Перший представник сімейства електромобілів - ID.3

Volkswagen анонсував назву першої моделі нового сімейства - ID.3. Цифра 3 означає, що електромобіль належить до сегменту компактних моделей і слідом за Beetle і Golf відкриває в історії компанії третю главу, що має стратегічне значення.

ID3

В ході кампанії електричної мобільності Volkswagen планує стати глобальним лідером до 2025 року - вивести на ринок більше 20 електричних моделей і щорічно реалізовувати понад мільйон електромобілів, об'єднаних в мережу.

Всі електромобілі нової серії в модельному ряду Volkswagen будуть носити назву ID. Раніше в історії марки Volkswagen культової моделлю в масовому сегменті став Beetle, а Golf з його масштабними інноваціями в кожному поколінні ставав лідером класу. Тепер електромобілі також будуть доступні для широкого кола клієнтів. ID. - це інтелектуальний дизайн, індивідуальність і технології майбутнього.

Слідом за ID.3 на ринок будуть виведені моделі ID. CROZZ, ID. VIZZION і ID. ROOMZZ, раніше представлені у вигляді концепт-карів.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.