Кредит, лізинг, страхування
23.02.2018

Спеціальна пропозиція для клієнтів Das WeltAuto: КАСКО «Весняний Драйв»

Кожний автомобіль з пробігом, забезпечений сервісом «Гарантоване сервісне забезпеченням» категорій «Економ», «Стандарт», «Стандарт Плюс» та «Перший Клас» додатково укомплектовується акційним пакетом страхування КАСКО.
КАСКО "ВЕСНЯНИЙ ДРАЙВ"

Ви можете безкоштовно користуватися захистом повного КАСКО протягом першого місяця експлуатації автомобіля і до його завершення прийняти рішення про придбання КАСКО на наступні 11 місяців (згідно умов акції) або відмовитися від нього.
У разі настання страхової події протягом першого місяця експлуатації клієнт має можливість отримати відшкодування збитків на умовах акційного пакету страхування, що дорівнює різниці між підтвердженою сумою страхового відшкодування та розміром річного страхового платежу. Крім того, у цьому випадку КАСКО продовжує дію протягом наступних 11 місяців.

- річний страховий тариф: 3,9% від контрактної вартості автомобіля
- строк дії: 12 міс. з дати передачі автомобіля клієнту
- сплату страхового платежу розподілено на 3-ри періоди:
- 1 міс = 1 грн.
- 2 міс = 50%
- 3 міс = 50%

Спеціальні пропозиції діють для автомобілів з пробігом, придбаних у період з 2 лютого до 30 квітня 2018 р. (включно).


Більше інформації Ви можете отримати у консультантів відділу продажів автомобілів з пробігом Das WeltAuto в офіційному дилерському центрі "Форвард автоцентр" або за телефоном +380505236584 (крім неділі).

 

Раді спілкуванню з Вами!