Іновації та технології
23.05.2018

Система рульового управління всіма колесами в новому Touareg

Volkswagen представляє новий преміальний позашляховик Touareg з системою рульового управління всіма колесами, що забезпечує більшу динамічність і комфорт.
Система рульового управління всіма колесами

Дана система здатна повертати задні колеса в залежності від ситуації на дорозі, завдяки чому Touareg стає одним з найбільш маневрених автомобілів в своєму класі. Крім того, нова система підвищує стійкість під час руху на високих швидкостях.

Принципово система рульового управління всіма колесами працює в двох режимах: при русі на швидкості до 37 км/год і вище 37 км/год.

У першому випадку задні колеса автоматично повертаються в сторону, протилежну напрямку повороту передніх коліс, що робить автомобіль більш маневреним. Система рульового управління всіма колесами скорочує діаметр розвороту з 12.19 м до 11.19 м, що особливо відчутно під час паркування.

У разі, якщо швидкість автомобіля більше 37 км/год, задні колеса автоматично повертаються в ту ж сторону, що і передні. Таким чином, автомобіль рухається більш плавно - система рульового управління всіма колесами підвищує стійкість при зміні смуги руху - наприклад, при обгоні, а також в разі різких маневрів при відході від зіткнення.

Нова система рульового управління всіма колесами пропонується в пакеті «Підвіска PRO» разом з активними стабілізаторами. У поєднанні з пневмопідвіскою і адаптивним шасі цей набір обладнання виводить модель Touareg на новий для свого сегмента рівень маневреності та керованості.

Більше інформації про новий Touareg та його інноваційні системи Ви можете отримати у наших консультантів відділу продажів: м.Мукачево, вул. Автомобілістів, 3. Тел. (03131) 3-14-00.