Новини від Фольксваген
14.10.2019

Тест Volkswagen T-Roc - автомобильный рок-н-ролл

Все в Volkswagen T-Roc налаштовує на легкий і завзятий лад. І екстер'єр, і інтер'єр і драйверські повадки тут відмінно доповнюють один одного!
T-Roc

Я сідаю в салон, закриваю за собою двері і десь ззаду лунає легкий стукіт відпадаючої деталі.  Нонсенс ?! Звичайно! Однак, справа відбувається на автосалоні в Женеві, а сідав я в прототип майбутнього Volkswagen T-Roc. Такі екземпляри часто збирають в єдиному екземплярі, вручну ... І взагалі, хто дозволив настирливим журналістам сідати всередину концепт-кара?

Було це ще в 2014 році, і тоді на автошоу представили прототип Volkswagen T-Roc в дуже цікавому виконанні - як тридверку з кузовом чи то тарга, чи кабріолет. Але ключові елементи дизайну вже були намічені. Серійна версія дебютувала через три роки там же, в Німеччині, а ось офіційні продажі в Україні почалися в середині літа цього року.

Мені на неї потрапити не вдалося, тому тест-драйв став моїм справжнім знайомством з кросовером. Сказати, що я чекав цієї зустрічі і смакував щось незвичайне, то навряд чи. Однак, кілька днів, проведених в компанії з T-Roc, змусили по-іншому поглянути на речі. Точніше навіть не кілька днів, а перші кілька годин!

Зовнішній вигляд

Я забирав Volkswagen T-Roc на підземному паркінгу, але навіть в напівтемряві він привертав увагу своїм помітним забарвленням. А коли ми виїхали на сонце, кросовер постав у всій своїй красі. Насичений червоний Flash Red в поєднанні з чорним дахом дуже йдуть моделі! З усієї палітри кольорів саме таке поєднання, на мій погляд, найбільш вигідно її підкреслює.