Форвард Автоцентр Новини

Свіжі та актуальні новини від Форвард Автоцентр.

  1. Новини
  2. В Пекіні офіційно презентували новий Volkswagen Touareg. Старт прийому замовлень в Україні!
23.03.2018
Новини від Фольксваген

В Пекіні офіційно презентували новий Volkswagen Touareg. Старт прийому замовлень в Україні!

23 березня 2018 року світ побачило нове покоління абсолютно нового Volkswagen Touareg у м. Пекін. З радістю повідомляємо про те, що новий Volkswagen Touareg доступний до замовлень в Україні.

Volkswagen Touareg

Прем'єра флагмана, що відбулася в рамках найбільшої кампанії Volkswagen з розвитку модельного ряду, покликана продемонструвати останні досягнення інженерів і дизайнерів марки. Новий Touareg є одним з лідерів в класі преміальних позашляховиків за рахунок свого виразного дизайну, інноваційних технологій, зручності і керованості, а також високої якості оздоблювальних матеріалів і збірки в цілому.

Третє покоління моделі, оснащене системами допомоги водієві наступного покоління, новітнім освітленням та інформаційно-розважальними системами, демонструє бачення Volkswagen мобільності майбутнього. Однак Touareg підкорює не тільки інноваціями, але і своїми видатними динамічними характеристиками.

Більше інформації про новий Touareg на сайті: https://www.volkswagen.ua/new-touareg

Ви також можете звернутись до консультантів нашого автоцентру: м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3. Тел. (03131) 3-14-00.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.