Новини від Фольксваген
23.03.2018

В Пекіні офіційно презентували новий Volkswagen Touareg. Старт прийому замовлень в Україні!

23 березня 2018 року світ побачило нове покоління абсолютно нового Volkswagen Touareg у м. Пекін. З радістю повідомляємо про те, що новий Volkswagen Touareg доступний до замовлень в Україні.
Volkswagen Touareg

Прем'єра флагмана, що відбулася в рамках найбільшої кампанії Volkswagen з розвитку модельного ряду, покликана продемонструвати останні досягнення інженерів і дизайнерів марки. Новий Touareg є одним з лідерів в класі преміальних позашляховиків за рахунок свого виразного дизайну, інноваційних технологій, зручності і керованості, а також високої якості оздоблювальних матеріалів і збірки в цілому.

Третє покоління моделі, оснащене системами допомоги водієві наступного покоління, новітнім освітленням та інформаційно-розважальними системами, демонструє бачення Volkswagen мобільності майбутнього. Однак Touareg підкорює не тільки інноваціями, але і своїми видатними динамічними характеристиками.

Більше інформації про новий Touareg на сайті: https://www.volkswagen.ua/new-touareg

Ви також можете звернутись до консультантів нашого автоцентру: м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3. Тел. (03131) 3-14-00.