Volkswagen на Закарпатті: нам 17 років!
Ми знаємо, що Ви любите та цінуєте автомобілі Volkswagen за їх дизайн, ергономіку, інновації, безпеку на надійність.
![Форвард Автоцентр](https://www.forward.zet.com.ua/novini/volkswagen-na-zakarpatti-nam-17-rokiv/@@poi.imageproxy/cb626e247c554da8b123ed818fca92f9/d7fb5f91-a6e1-4d40-bbc3-55a52786b905.jpeg/news)
І сьогодні ми з гордістю повідомляємо, що рівно 17 років тому, а саме 8 серпня 2003 року, компанія "Форвард Автоцентр" підписала дилерський контракт, ставши офіційним і єдиним представником Volkswagen на Закарпатті. З того часу ми щодня втілюємо в життя цю почесну та відповідальну місію, відповідаючи найвищим стандартам Volkswagen Group для того, щоб наші клієнти відчували себе максимально комфортно як при покупці авто, так і в процесі його подальшої експлуатації
Ми дякуємо Вам за довіру і зробимо святом кожну нашу зустріч!