Подія
03.01.2019

Volkswagen Passat: 29 мільйонів за 45 років

Протягом 45 років Passat є однією з найбільш інноваційних моделей Volkswagen. З 1973 року Volkswagen випустив понад 29 мільйонів Passat у восьми поколіннях. У 2019 році стартує новий етап розвитку моделі: автомобіль стане першим представником сегмента, обсяг випуску якого перевищить 30-мільйонну відмітку.
45 років VW Passat

Зараз Passat пропонується в кузовах седан і універсал. Обидві модифікації можуть оснащуватися не тільки традиційними двигунами внутрішнього згоряння, але і гібридним силовим агрегатом, який дозволяє перемикатися в режим використання виключно електричної тяги з нульовим рівнем викидів, що особливо актуально для руху в умовах міста.

На заводі в Емдені (Emden) на півночі Німеччини вже активно ведеться підготовка до виробництва нового Passat. На початку 2019 року запущений відлік до виходу на ринок наступного інноваційного покоління Passat з новими двигунами, системами освітлення, асистентами водія, інформаційно-розважальними технологіями і передовими можливостями онлайн-сервісів.

Поряд з Golf (35 мільйонів) і Beetle (21.5 мільйона) Passat є однією з трьох найбільш успішних моделей в історії Volkswagen, що впритул наблизилась до подолання 30-мільйонної позначки.